facebook

O nas

Jesteśmy salonem optycznym, zlokalizowanym w Warszawie przy ulicy Jutrzenki 156 (E.Leclerc). Łatwy dojazd, wygodny parking, a także przestronne wnętrza naszego salonu zachęcają do dłuższych i częstych odwiedziń.

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Dbając o profesjonalizm naszych pracowników, zapewniamy Państwu gwarancje kompetentnej obsługi przy wyborze i zakupie oprawek okularów, szkieł korekcyjnych oraz soczewek kontaktowych znanych i cenionych producentów (Ray-Ban, Police, Hoya, Gucci i wiele innych).

Na miejscu posiadamy olbrzymią kolekcję modnych i klasycznych oprawek, z których z pewnością wybiorą Państwo coś dla siebie. Oferta oprawek okularowych w naszym salonie została podzielona na trzy grupy – dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Dzięki temu, szybko i łatwo można znaleźć okulary, w których wygląda się twarzowo i odczuwa duży komfort noszenia. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji w każdej sprawie, związanej z badaniem wzroku i wyborem najlepszych metod korekcji, dostosowanej do Państwa indywidualnych potrzeb.